Biegpoemocje — Finiszujemy razem z biegaczami.

Biegpoemocje – Tak samo jak w poprzednim roku taki i w tym wszyscy wspólnie będziemy finiszować na mecie Biegpoemocje. Jeżeli tak jak my chcecie wesprzeć tą inicjatywę poniżej zamieszczam dodatkowe informacje:

  1. Biegasz i mieszkasz w pobliżu trasy Biegu po emocje – przebiegnij fragment oryginalnej trasy dostępnej na www.biegpoemocje.pl namów znajomych, żeby zrobili to samo. Oznacz nas na Instagramie, żeby znaleźć się w relacji live z biegu. Jeśli chciałbyś przebiec kawałek trasy razem z nami, daj nam znać przez formularz na stronie. Nastawiamy się przede wszystkim na ostatni dzień biegu – mamy dla Was przygotowane 4 dystanse: maraton, półmaraton, dyszka i pięć kilometrów. Ale nie wykluczmy też wcześniejszych spotkań, więc zaglądajcie na stronę! 🙂
  2. Biegasz, ale mieszkasz w odległej od trasy biegu części Polski – pobiegnij swoją ulubioną trasą i oznacz nas w relacji z biegu na Instagramie lub Facebooku. Każdego dnia w relacji live z trasy będą umieszczane Wasze zmagania.
  3. Jeszcze nie biegasz? 😉 Nie szkodzi! Wejdź na stronę www.biegpoemocje.pl i zobacz jak możesz wesprzeć Basię Turek w drodze do samodzielności.

W przypadku wszystkich 3 opcji zachęcamy Was przede wszystkim do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Basi. Od 12 lipca na stronie www.biegpoemocje.pl dostępne będą też limitowane charytatywne pakiety startowe. W zamian za włączenie się do akcji będziecie mogli otrzymać nagrody od sponsorów i partnerów wydarzenia.

Sprawdź jak wyglądało nasze wsparcie w tamtym roku klikając tutaj.


Zapraszamy na social media:

Translate »