Distinguished Gentleman’s Ride – O co chodzi?

Distinguished Gentleman’s Ride. Jazda w eleganckim stylu dla dobra sprawy. The DGR zrzesza motocyklistów jeżdżących na motocyklach, w stylu klasycznym i vintage na całym świecie. Planujemy zebrać fundusze i zwiększyć świadomość na rzecz badań nad rakiem prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn.

The DGR została założona w Sydney, w Australii, przez Marka Hawwę. Zainspirowało go zdjęcie Dona Drapera z serialu Mad Men, siedzącego na klasycznym rowerze i ubranego w swój najlepszy garnitur. Mark zdecydował, że tematyczna przejażdżka będzie świetnym sposobem. Na połączenie niszowych entuzjastów motocykli i społeczności przy jednoczesnym zbieraniu funduszy na wsparcie mężczyzn w naszym życiu.

Więcej informacji o Distinguished Gentleman’s Ride?

Obchody 10 lat DGR w 2021 r.
W 2021 roku Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie się w nowym terminie, w niedzielę 23 maja 2021 roku.

W 2021 roku przejażdżka odbędzie się w jednym z 3 różnych formatów. Możemy dostosować się do ograniczeń związanych z aktualną sytuacją na świecie. Dotyczących odległości społecznych. Co pozwoli na funkcjonowanie imprezy w dostosowanym formacie w każdym mieście.

Jak będzie wyglądała jazda DGR w 2021 r?.


COVID-19 nadal ma wpływ na wydarzenia na całym świecie. Wiele krajów i miast znajduje się na różnych etapach ograniczeń i wyzwań związanych z ochroną zdrowia, DGR będzie kontynuował w 2021 roku swoje działania dostosowawcze.

Normalna jazda z Distinguished Gentleman’s Ride – COVID-Safe Ride:

Przejazd będzie przebiegał jak zwykle, z dodatkiem przepisów COVID-Safe, które zapewnią, że będzie on zgodny z lokalnymi wytycznymi i najlepszymi praktykami. Obejmuje to odpowiednie miejsce startu/miejsce spotkania oraz zdefiniowaną trasę, na której może odbyć się jazda grupowa.

Ważne informacje. Organizacja normalnej przejażdżki COVID-Safe ma różne przepisy i narzędzia, które mogą być zastosowane do Twojej lokalnej przejażdżki.

 • Praktyki COVID-Safe stosowane przez DGR obejmują:
 • Limity wjazdu w zależności od ograniczeń pojemności.
 • Używanie masek.
 • Kolarze muszą stosować się do deklaracji COVID-19
 • Odprawa jeźdźców po przyjeździe za pomocą kodu QR
 • Zapewnienie stanowisk do dezynfekcji rąk

Jazda tylko na trasie:

Sam element przejazdu będzie pętlą miejską w określonym czasie. Nie będzie startu, przegrupowania ani końca.

Nie będzie żadnych punktów spotkań. Zostanie określona trasa, w tym zaplanowane godziny rozpoczęcia i zakończenia, w których trasa będzie otwarta. Rowerzyści mogą dołączyć do trasy w dowolnym momencie wyznaczonego czasu.

Ważne informacje

Organizacja Przejazdu Tylko na Trasie wiąże się z różnymi przepisami i narzędziami, które mogą być zastosowane do Twojego lokalnego przejazdu.

 • Praktyki COVID-Safe stosowane przez DGR obejmują:
 • Limity wjazdu w zależności od ograniczeń pojemności
 • Nałożenie maseczki antybakteryjnej.
 • Zakaz zatrzymywania się w jakimkolwiek punkcie lub zgromadzeniu grupy.
 • Zawodnicy muszą przestrzegać deklaracji własnej COVID-19.

Solo Ride:

Zawodników zachęcamy do eleganckiego ubioru. Jazdy w pojedynkę. Przestrzegać zasad dystansu społecznego. Nie będzie zdefiniowanej trasy.

Ważne informacje. Organizacja Route Only Ride wiąże się z różnymi przepisami i narzędziami, które mogą być zastosowane do Twojej lokalnej jazdy.

 • Praktyki COVID-Safe stosowane przez DGR obejmują:
 • Nałożenie maseczki antybakteryjnej.
 • Zakaz masowego uczestnictwa lub gromadzenia się grup.
 • Jeźdźcy muszą przestrzegać deklaracji COVID-19.

Zapraszamy na nasze social media, na których często publikujemy nowości o tym jak rozwija się nasza firma. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do formularza kontaktowego.

Wpieraj razem z nami:

Jeśli chcesz wesprzeć całą inicjatywę razem z Biurem Rachunkowym Ntax, zapraszamy, do poniższego linku:

NTAX

Translate »