Prawo i podatki
Księgowość
Finanse przedsiębiorstwa

FINANSE PRZEDSIĘBIORSTWA

Analitycy zespołu ds. Finansów korporacyjnych doradzają w zakresie reorganizacji struktury przedsiębiorstwa, dokonują przekształceń działalności gospodarczych w spółki prawa handlowego oraz połączeń i podziałów spółek . Oferujemy doradztwo strategiczne dla zarządów podczas realizacji inwestycji i operacji finansowania. Sporządzamy umowy spółek i umowy z członkami zarządu. Analitycy procesów inwestycyjnych formułują strategiczne cele przedsiębiorstwa i planują politykę inwestycyjną. Opracowujemy biznesplany i realizujemy projekty zakupu nieruchomości, maszyn lub tworzenia nowych działów w firmie.

NTAX i REVOLUT FOR BUSINESS

Utwórz konto Revolut w zaledwie kilka minut za pośrednictwem NTAX. Kliknij w link aktywacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami. Skutecznie zarządzaj podróżami służbowymi i wydatkami pracowników, korzystaj z nowoczesnego rachunku wielowalutowego i międzybankowego kursu wymiany walut.

REORGANIZACJA BIZNESU

Sporządzamy analizy prawno-podatkowe dotyczące reorganizacji przedsiębiorstwa, przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego, połączeń i podziałów spółek. Interpretujemy sytuację podatkową i finansową przedsiębiorstwa, opracowujemy plan wniesienia nieruchomości do przedsiębiorstwa z uwzględnieniem aspektów podatkowych. Przygotowujemy symulację kosztów prowadzenia działalności gospodarczej po reorganizacji wraz z memorandum inwestycyjnym.

PLANOWANIE INWESTYCYJNE

Doradcy finansowi departamentu ds. Finansów przedsiębiorstwa dokonują weryfikacji struktury finansowania przedsiębiorstwa. Doradzamy w zakresie refinansowania pożyczek korporacyjnych, finansowania zakupu nieruchomości i ruchomości, sporządzamy dokumentację finansową i reprezentujemy klienta w negocjacjach z bankami, urzędami i Organami udzielającymi dofinansowań.

NTAX i ELZAB

NTAX współpracuje z uznanym producentem urządzeń elektronicznych, firmą Elzab, która od ponad 50 lat dostarcza przedsiębiorcom urządzenia fiskalne. Nasi klienci mogą liczyć na szybki i łatwy zakup kas fiskalnych on-line, drukarek fiskalnych i pozostałych produktów oraz objęcie opieką eksperta produktowego Elzab.

Skorzystaj z linka i wprowadź unikalny kod partnera NTAX: 61369aby otrzymać dodatkowo: 3-letnią gwarancję na zakupione urządzenie
i darmowy 12-miesięczny dostęp do wszystkich funkcji platformy mojakasa.online

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz cennikiem nowoczesnych kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wag elektronicznych i sprawdzarek cen firmy Elzab.

FINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ

Zespół regularnie doradza zarządom w zakresie strategii i finansów. Realizujemy finansowanie zaplanowanych inwestycji, zakupu nieruchomości, ruchomości, maszyn, a także środków na rozwój przedsiębiorstwa.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Telefon

Tel. 723-004-154 – Departament prawny i ds. finansów korporacyjnych.

Tel. 531-973-435 – Departament podatkowy i księgowość.

Mail

office@ntax.com.pl

Adres

Wadowicka 7,
30-347 Kraków

Translate »