Gentlemansride – 23 Maja

Gentlemansride w niedzielę 23 maja, jadę w The Distinguished Gentleman’s Ride z innymi mężczyznami i kobietami na całym świecie. W celu zebrania fundusze i świadomość na temat raka prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn w imieniu Movember.

Czy wiesz że mężczyźni umierają średnio 6 lat wcześniej niż kobiety, i to z powodów, którym w dużej mierze można zapobiec. Liczba mężczyzn, którzy cierpią rośnie, a my musimy coś z tym zrobić. Tak więc, zanim wyprasuję tweed i wypoleruję buty, proszę Was, abyście przyłączyli się do mnie w zbieraniu funduszy i świadomości dla tych przyczyn. Przekazując co możecie na ten ważny cel i pomagając mężczyznom, których kochamy, żyć szczęśliwiej i zdrowiej.

Kolejny członek Gentlemansride dołącza do Teamu Ntax.

Jaki tryb jazdy został wybrany na ten moment?

Normalna jazda z Distinguished Gentleman’s Ride – COVID-Safe Ride:

Przejazd będzie przebiegał jak zwykle, z dodatkiem przepisów COVID-Safe, które zapewnią, że będzie on zgodny z lokalnymi wytycznymi i najlepszymi praktykami. Obejmuje to odpowiednie miejsce startu/miejsce spotkania oraz zdefiniowaną trasę, na której może odbyć się jazda grupowa.

Ważne informacje. Organizacja normalnej przejażdżki COVID-Safe. Ma różne przepisy i narzędzia, które mogą być zastosowane do Twojej lokalnej przejażdżki.

  • Praktyki COVID-Safe stosowane przez DGR obejmują:
  • Limity wjazdu w zależności od ograniczeń pojemności.
  • Używanie masek.
  • Kolarze muszą stosować się do deklaracji COVID-19
  • Odprawa jeźdźców po przyjeździe za pomocą kodu QR
  • Zapewnienie stanowisk do dezynfekcji rąk

Zapraszamy na nasze social media, na których często publikujemy nowości o tym jak rozwija się nasza firma. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy. Zapraszamy do formularza kontaktowego.

Nasz cel który obraliśmy:

Aktualnym celem finansowym jaki został obrany przez nasze biuro rachunkowe to € 827. Jednak ta kwota ciąglę się zmienia gdyż każdy uczestnik który dołączy do naszego zespołu może podnieść tą sumę o dowolnie zadeklarowaną przez siebię kwote.

Wpieraj razem z nami Gentlemansride:

Chcesz wesprzeć całą inicjatywę razem z Biurem Rachunkowym Ntax. Zapraszamy, do poniższego linku:

NTAX

Translate »