Norbert Tułak, Manager zespołu podatkowego w NTAX ukończył szkolenie organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych. „Podstawy inwestowania na giełdzie”, zorganizowane na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Norbert poszerza swoją wiedzę z zakresu rynków kapitałowych, zasad funkcjonowania giełdy oraz instrumentów finansowych. Dzięki czemu jest w stanie, jak najskuteczniej reprezentować klientów NTAX na nieregulowanych rynkach kapitałowych ISO. NTAX oferuje obsługę księgową dla spółek akcyjnych z całego kraju. Korzystając z wiedzy finansowej i doświadczenia, które konsultanci zdobywali przez lata w bankach inwestycyjnych i organizacjach finansowych.

Zachęcamy do kontaktu spółki akcyjne, które funkcjonują w obrocie nieregulowanym, szczególnie na rynku NewConnect.

Szkolenie, które ukończył Norbert „Podstawy inwestowania na giełdzie” to tylko początek ciężkiej pracy. Cały zespół wkłada ogromny wysiłek w dążenie do bycia najlepszymi doradcami dla swoich klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub jedną z naszych ofert, zapraszamy do kontaktu po przez Linkedin gdzie nasza firma zaczyna się rozrastać:

Norbert – https://www.linkedin.com/in/norberttulak/
NTAX – https://www.linkedin.com/company/ntax-biuro-rachunkowe-sp-z-o-o

Norbertowi gratulujemy ukończenia kursu i życzymy kolejnych osiągnięć w tym obszarze.

Zespół NTAX

Translate »