NTAX – Biuro rachunkowe, wkrótce nowa siedziba.

Browar Kleparz to kompleks trzech ekskluzywnych budynków wpisujących się w zabytkowy charakter okolicy. Projekt wykorzystuje zabudowania historyczne dawnego arcyksiążęcego browaru, w które wkomponowane zostały nowe struktury budynków, tworząc nietuzinkowe połączenie historycznych akcentów z elementami współczesnej architektury.

Historia miejsca.

Historia tego miejsca sięga 1903 roku. Zabytkowy budynek przy Zbożowej 2 przez lata pełnił funkcję oficjalnej Reprezentacji Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. W okresie międzywojennym firmę przejął Józef Baster. Działała tu prężnie rozlewnia piwa oraz nowoczesna wytwórnia wody sodowej, oranżady i lemoniady. Reprezentacja miała swoje etykiety i butelki, które w dzisiejszych czasach stanowią nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Ze Zbożowej 2 codziennie wyruszały wozy konne i samochody, aby rozwieźć po mieście piwo i napoje. Budynek pełnił swoją funkcję nawet w burzliwym okresie okupacji, do początku lat 80. Po 1945 roku rozlewnia mieściła się na parterze, a na wyższych kondygnacjach zamieszkali pierwsi lokatorzy.

Pierwsza wizyta i pierwsze wrażenia.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią.

Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone. A największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Q&A

1) Jak teraz będę mógł dostarczać dokumenty?

Sposób dostarczania dokumentów nie ulegnie zmianie, jedynie zostanie dodana lokalizacja, do której mogą państwo dostarczać dokumenty. Taka możliwość będzie dostępna od 1 kwartału 2022 roku.

2) Czy będę jeszcze miał możliwość umówienia spotkania na Wadowicka 7 (imperial business center)?

Dla wygody naszych klientów biuro Imperial Business Center będzie nadal dostępne po uprzednim ustaleniu terminu spotkania. Aby umówić spotkanie, prosimy o kontakt, z naszym konsultantem lub użycie formularza kontaktowego na stronie.

3) Jakie benefity są związane z nową siedzibą?

Nowa lokalizacja biura daje sporo udogodnień dla naszych klientów:

  • Jeżeli w wyniku sytuacji losowej na spotkanie musisz przyjechać z dzieckiem, teraz już nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Nowa lokalizacja oferuje doskonałe miejsce dla naszych podopiecznych KULKOWO. Miejsce, w którym długość twojego spotkania dla dziecka już nie będzie miało żadnego znaczenia, a z pewnością będzie za krótkie.
  • Jeżeli tak jak my wspierasz środowisko naturalne i chronisz przyrodę, zapraszamy do naszej lokalizacji twoim samochodem elektrycznym, który w będziesz mógł naładować podczas spotkania, dzięki stacją ładującym.
  • Prywatna sala spotkań, w której będziesz mógł odczuć zwiększony komfort obsługi i intymność spotkań.
  • Często na spotkania przychodzisz wcześniej, fantastycznie. Od teraz będziesz mógł poczekać w pięknie zaaranżowanej strefie dla oczekujących.
  • Sala kinowa, którą będzie można wykorzystywać jako przestrzeń do prezentacji czy szkoleń dla naszych klientów.

4) Jak mogę dojechać do nowej siedziby Ntax?

Z myślą o naszych klientach ułatwiliśmy zlokalizowanie nowego biura do maximum. Wystarczy kliknąć poniższą lokalizację, a automatycznie zostaniesz przeniesiony do mapy Google, z ustawioną lokalizacją końcową:

Browar Kleparz, Zbożowa 2, 31-545 Kraków

Przy ulicy Prądnickiej jest dostępny parking.

5) Od kiedy będę mógł się umówić w nowej siedzibie (Browar Kleparz)?

Nowa siedziba naszego biura będzie dostępna dla klientów od 1 kwartału 2022 roku.


Jak będzie wyglądać przyszłe biuro Ntax – Biuro rachunkowe

Jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie prezentować się wnętrze naszego nowego biura, w PDF poniżej możemy uchylić rąbka tajemnicy.

Zapraszamy na social media:

Translate »