O nas

Invest in efficiency

Ntax

Jest firmą konsultingową specjalizującą się w prawie podatkowym i księgowości z siedzibą w Krakowie.

Ubogacamy rynek usług podatkowo-księgowych dostarczając profesjonalne doradztwo dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Pomagamy w tworzeniu efektywnych struktur organizacyjnych i majątkowych w firmach, świadczymy usługi doradztwa w obszarze krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, podmiotów powiązanych i postępowań podatkowych. Wspieramy spółki prawa handlowego w rachunkowości zarządczej, podczas reorganizacji biznesu i przy podejmowaniu przez zarząd kluczowych decyzji w firmach. Zabezpieczamy ryzyko podatkowe poprzez sporządzanie audytów i scenariuszy postępowania, uczestniczymy we wszystkich czynnościach podczas kontroli Organów Skarbowych, przygotowując wnioski dowodowe, pisma i wyjaśnienia a także, reprezentujemy podatnika we wszystkich czynnościach procesowych.

Naszymi wartościami są uczciwość i rzetelność, samorealizacja i dążenie do perfekcji oraz szacunek i wyrozumiałość.

Firma NTAX powstała w wyniku zapotrzebowania rynku na profesjonalne doradztwo prawno-podatkowe i rzetelną obsługę księgową. Połączenie naszego core, jakim jest wiedza z zakresu prawa podatkowego z doświadczeniem w kontaktach handlowych, sprzedaży i ustalaniu efektywnych strategii finansowych pozwoliły, aby stworzyć butikową firmę konsultingową o indywidualnym DNA. Uzupełnieniem jest perfekcyjny customer service, którego nauczyliśmy się w globalnych firmach doradczych, a starannie wyselekcjonowany zespół jest na tyle mały, aby uniknąć rozległej biurokracji i hierarchizacji, utrudniających współpracę z klientem.

 

Invest in efficiency – znaczenie naszej sentencji oraz misja i cel naszej firmy.

Wierzymy w budowanie stabilności i bezpieczeństwa firmy poprzez inwestowanie w skuteczną obsługę podatkową. Przyczyniamy się do poprawy wizerunku zawodu księgowego na rynku, uświadamiamy o wartości płynącej z profesjonalnej obsługi księgowej i chronimy biznesmenów przed zagrożeniami podatkowymi. Naszym celem jest tworzenie społeczności rozsądnych i odpowiedzialnych przedsiębiorców i utrwalanie w nich poczucia bezpieczeństwa, komfortu i skuteczności w działaniach biznesowych. Walczymy ze stereotypami i pomagamy przedsiębiorcom pokonać problemy rachunkowe. Dzięki nam setki firm przestało się obawiać zawiłości podatkowych.

Firma zatrudnia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze prawa, rachunkowości i ekonomii.

Zespół tworzą prawnicy ze specjalizacją w prawie podatkowym, radcowie prawni i analitycy finansowi. Konsultanci departamentu podatkowego mają wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, które zdobywali w kancelariach Doradców Podatkowych, uznanych firmach konsultingowych i korporacjach m.in. PriceWaterhouseCoopers, UBS czy International Paper. Prawnicy wspierają przedsiębiorców w realizacji projektów podatkowych, zajmują się również obsługą korporacyjną spółek, negocjacjami umów i procesami reorganizacyjnymi. Dopełnieniem struktury są analitycy procesów inwestycyjnych i ekonomiści zajmujący się benchmarkiem na potrzeby cen transferowych i sporządzaniem analiz uzasadnienia gospodarczego działań podejmowanych przez zarządy spółek.

Anita Powroźnik

CFO

Norbert Tułak

Tax manager

Michał Gryz

Of Counsel

Patrycja Przybycień

HR Consultant

Sylwia Błasińska

Senior Tax Consultant

Andżelina Baniak

Tax Assistant

Al Pacino

Senior Cat Associate

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Telefon

Tel. 531-550-268 – Dział obsługi klienta.

Mail

office@ntax.com.pl

Adres

Wadowicka 7,
30-347 Kraków

Translate »