REKOMENDACJE

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu spółki z o.o., wsparcie prawno-podatkowe przy projektach wdrażania nowych aplikacji IT, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

W 100% polecam. Fachowa obsługa, super kontakt, zawsze dobrze doradzą jak podejść do danego tematu.

 • Zrealizowane projekty:

Reorganizacja przedsiębiorstwa, planowanie optymalnej struktury biznesowej i majątkowej przedsiębiorstwa, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

Najlepsze podejście w księgowości! Super doradztwo! Jestem z nimi już od 4 lat i wiem, że nie mogłem trafić lepiej. Polecam z czystym sumieniem. Prowadziłem początkowo jedną firmę. Teraz w NTAX mam już 3.

 • Zrealizowane projekty:

Wsparcie w zakresie prawa podatkowego, bilansowego oraz prawa handlowego, analiza transakcji gospodarczych pod kątem prawa bilansowego i podatkowego za 2020 rok, weryfikacja poprawności księgowań za 2020 rok, audyt wyników finansowych spółki za 2020 rok, weryfikacja poprawności księgowań i prezentacji ich w bilansie, RZiS, Cash flow, zestawienia zmian w kapitale w raporcie za 3Q publikowanym na NewConnect, bieżąca obsługa podatkowo- księgowa.

 • Rekomendacja:

NTAX zaskarbił sobie moje zaufanie najbardziej profesjonalnym i pro biznesowym podejściem ze wszystkich biur księgowych, z jakimi miałem styczność. Od założenia spółki do chwili obecnej współpraca układa się nam bardzo dobrze. Planujemy rozpoczęcie współpracy z nowymi podmiotami. Mogę zawsze liczyć na pro aktywność i zaangażowanie zespołu. Firma zdecydowanie godna polecenia.

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu, doradztwo transakcyjne i prawne podczas realizacji inwestycji w przedsiębiorstwie.

 • Rekomendacja:

Współpracujemy z biurem NTAX i bardzo chwalimy sobie współpracę z Panią Anitą, która jest zawsze dla nas dyspozycyjna i zaangażowana. Pani Anita udziela nam zawsze rzetelnych odpowiedzi oraz przekazuje cenne wskazówki, uświadamiając w kwestiach niezrozumiałych dla nas. Ceny świadczonych usług przez NTAX są stosunkowo wysokie, ale zapewniam, że adekwatne do wykonywanej pracy. Z czystym sumieniem polecamy!

 • Zrealizowane projekty:

Reprezentacja przedsiębiorstwa podczas kontroli podatkowych, uczestnictwo w czynnościach w trakcie kontroli, sporządzanie wniosków, pism i wyjaśnień.

 • Rekomendacja:

Bardzo kompetentnie, przystępne ceny. Przeżyliśmy razem kilka kontroli i zawsze wszystko kończyło się pozytywnie, polecam.

 • Zrealizowane projekty:

Audyt podatkowy i przygotowanie scenariuszy postępowania, usprawnienie rachunkowości zarządczej w przedsiębiorstwie, doradztwo podatkowe i transakcyjne przy zbyciu udziałów w spółce, zabezpieczenie wykonania zobowiązań podatkowych, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

NTAX tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy z zapałem podejmują się wszystkich zadań dotyczących rachunkowości oraz podatków. Proponują fachowe usługi związane z finansami firmy, które znacznie nas odciążyły i pozwoliły skupić się na rozwoju działalności naszych spółek. W naszej ocenie NTAX stawia na solidne partnerstwo, rzetelnie wykonaną pracę, odpowiedzialne przejmowanie zleceń oraz stałą komunikację w bieżących sprawach. Gorąco polecamy!

 • Zrealizowane projekty:

Reorganizacja przedsiębiorstwa, międzynarodowe planowanie podatkowe, podatkowa charakteryzacja transakcji zagranicznych i ich rozliczanie, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

Najlepsze biuro w Krakowie!! Polecam Młodzi profesjonalni, a co za tym idzie świetna współpraca.

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu, reprezentacja podatnika podczas czynności sprawdzających, sporządzanie wniosków, pism i wyjaśnień do Organów Skarbowych, Zabezpieczenie wykonania zobowiązań podatkowych.

 • Rekomendacja:

NTAX prowadzi księgowość mojej spółki od samego jej powstania. Sprawy spółki prowadzone są z bardzo dużą uwagą, a ja mogę zawsze liczyć na rzetelną poradę. Firma zdecydowanie warta polecenia!

 • Zrealizowane projekty:

Finansowanie biznesu- doradztwo prawne w zakresie uzyskania dofinansowania, analiza wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

Zdecydowanie polecamy! Załoga firmy jest zawsze dyspozycyjna, otwarta na wszelką współpracę, również w ekstremalnych warunkach. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na poradę i pomoc, co zdecydowanie ułatwia prowadzenie biznesu. Księgowość prowadzona jest starannie. Współpraca z Anitą i Norbertem to czysta przyjemność!

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Telefon

Tel. 531-550-268 – Dział obsługi klienta.

Mail

office@ntax.com.pl

Adres

Wadowicka 7,
30-347 Kraków

Translate »