Rekomendacje

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

rekomendacje

NTAX prowadzi księgowość mojej spółki od samego jej powstania. Sprawy spółki prowadzone są z bardzo dużą uwagą, a ja mogę zawsze liczyć na rzetelną poradę. Firma zdecydowanie warta polecenia!

Moonlit S.A.

 • Zrealizowane projekty:

Wsparcie w zakresie prawa podatkowego, bilansowego oraz prawa handlowego,
analiza transakcji gospodarczych pod kątem prawa bilansowego i podatkowego za 2020 rok,
weryfikacja poprawności księgowań za 2020 rok,
audyt wyników finansowych spółki za 2020 rok,
weryfikacja poprawności księgowań i prezentacji ich w bilansie, RZiS, Cash flow, zestawienia zmian w kapitale w raporcie za 3Q publikowanym na NewConnect,
bieżąca obsługa podatkowo- księgowa.

 • Rekomendacja:

NTAX zaskarbił sobie moje zaufanie najbardziej profesjonalnym i pro biznesowym podejściem ze wszystkich biur księgowych, z jakimi miałem styczność. Od założenia spółki do chwili obecnej współpraca układa się nam bardzo dobrze. Planujemy rozpoczęcie współpracy z nowymi podmiotami. Mogę zawsze liczyć na pro aktywność i zaangażowanie zespołu. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Pigeon Group

 • Zrealizowane projekty:

Audyt podatkowy i przygotowanie scenariuszy postępowania, usprawnienie rachunkowości zarządczej w przedsiębiorstwie, doradztwo podatkowe i transakcyjne przy zbyciu udziałów w spółce, zabezpieczenie wykonania zobowiązań podatkowych, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

NTAX tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy z zapałem podejmują się wszystkich zadań dotyczących rachunkowości oraz podatków. Proponują fachowe usługi związane z finansami firmy, które znacznie nas odciążyły i pozwoliły skupić się na rozwoju działalności naszych spółek. W naszej ocenie NTAX stawia na solidne partnerstwo, rzetelnie wykonaną pracę, odpowiedzialne przejmowanie zleceń oraz stałą komunikację w bieżących sprawach. Gorąco polecamy!

UIG Studio

 • Zrealizowane projekty:

Finansowanie biznesu- doradztwo prawne w zakresie uzyskania dofinansowania, analiza wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomendacja:

Zdecydowanie polecamy! Załoga firmy jest zawsze dyspozycyjna, otwarta na wszelką współpracę, również w ekstremalnych warunkach. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na poradę i pomoc, co zdecydowanie ułatwia prowadzenie biznesu. Księgowość prowadzona jest starannie. Współpraca z Anitą i Norbertem to czysta przyjemność!

Reason Apps

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu spółki z o.o., wsparcie prawno-podatkowe przy projektach wdrażania nowych aplikacji IT, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomandacja:

W 100% polecam. Fachowa obsługa, super kontakt, zawsze dobrze doradzą jak podejść do danego tematu.

Starlash Academy

 • Zrealizowane projekty:

Reorganizacja przedsiębiorstwa, międzynarodowe planowanie podatkowe, podatkowa charakteryzacja transakcji zagranicznych i ich rozliczanie, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomandacja:

Najlepsze biuro w Krakowie!! Polecam Młodzi profesjonalni, a co za tym idzie świetna współpraca.

Food Harmony

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu, doradztwo transakcyjne i prawne podczas realizacji inwestycji w przedsiębiorstwie.

 • Rekomandacja:

Współpracujemy z biurem NTAX i bardzo chwalimy sobie współpracę z Panią Anitą, która jest zawsze dla nas dyspozycyjna i zaangażowana. Pani Anita udziela nam zawsze rzetelnych odpowiedzi oraz przekazuje cenne wskazówki, uświadamiając w kwestiach niezrozumiałych dla nas. Ceny świadczonych usług przez NTAX są stosunkowo wysokie, ale zapewniam, że adekwatne do wykonywanej pracy. Z czystym sumieniem polecamy!

Unlimited Sport 2.0

 • Zrealizowane projekty:

Reorganizacja przedsiębiorstwa, planowanie optymalnej struktury biznesowej i majątkowej przedsiębiorstwa, abonamentowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

 • Rekomandacja:

Najlepsze podejście w księgowości! Super doradztwo! Jestem z nimi już od 4 lat i wiem, że nie mogłem trafić lepiej. Polecam z czystym sumieniem. Prowadziłem początkowo jedną firmę. Teraz w NTAX mam już 3.

ACS Polska

 • Zrealizowane projekty:

Reprezentacja przedsiębiorstwa podczas kontroli podatkowych, uczestnictwo w czynnościach w trakcie kontroli, sporządzanie wniosków, pism i wyjaśnień.

 • Rekomendacje:

Bardzo kompetentnie, przystępne ceny. Przeżyliśmy razem kilka kontroli i zawsze wszystko kończyło się pozytywnie, polecam.

Love Catering

 • Zrealizowane projekty:

Doradztwo przy wyborze formy prawnej przedsiębiorstwa i utworzenie podmiotu, reprezentacja podatnika podczas czynności sprawdzających, sporządzanie wniosków, pism i wyjaśnień do Organów Skarbowych, Zabezpieczenie wykonania zobowiązań podatkowych.

 • Rekomendacje:

NTAX prowadzi księgowość mojej spółki od samego jej powstania. Sprawy spółki prowadzone są z bardzo dużą uwagą, a ja mogę zawsze liczyć na rzetelną poradę. Firma zdecydowanie warta polecenia!

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Telefon

Tel. 723-004-154 – Departament prawny i ds. finansów korporacyjnych.

Tel. 531-973-435 – Departament podatkowy i księgowość.

Mail

office@ntax.com.pl

Adres

Wadowicka 7,
30-347 Kraków

Translate »