Prawo i podatki
Księgowość
Finanse przedsiębiorstwa
NewConnect

Doświadczenie i wiedza w obszarze prawa podatkowego, cywilnego i handlowego.

Prawo podatkowe wyróżnia się na tle pozostałych dziedzin prawa szczególnym skomplikowaniem. Konieczne jest interdyscyplinarne podejście, znajdujące swoją podstawę w znajomości przepisów prawa i zasad ekonomii. Zespół na bieżąco śledzi nowe regulacje i wprowadzane w ustawach zmiany oraz poszerza znajomość doktryny i praktyki administracyjnej. Dział podatkowy koncentruje się na doradztwie z zakresu prawa podatkowego, prawa cywilnego i prawa handlowego.

CENY TRANSFEROWE I ZARZĄDZANIE RYZYKIEM PODATKOWYM PODMIOTÓW POWIĄZANYCH

Sporządzamy dokumentację cen transferowych z analizą zgodności, tworzymy politykę cen transferowych, charakteryzujemy transakcje do celów podatkowych, opracowujemy strategię gospodarczą w ujęciu podatkowym.

PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH I PODATKI OSOBISTE

Doradzamy w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych CIT i podatków osobistych, dochodów z pracy za granicą, wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych oraz systemów wynagrodzeń.

Międzynarodowe prawo podatkowe

Ustalamy rezydencję podatkową i miejsce opodatkowania, rozliczamy dochody z zagranicy w Polsce, doradzamy przy prowadzeniu działalności gospodarczej za granicą, zajmujemy się międzynarodowym planowaniem podatkowym i podatkiem u źródła..

PODATEK VAT

Radzimy w przedmiocie podatku od towarów i usług, VAT w handlu międzynarodowym i transakcjach łańcuchowych, zwolnień z podatku VAT, sporządzamy analizy obowiązków i (MDR), rejestrujemy podmioty zagraniczne do VAT w Polsce.

 

 

 

AUDYT PODATKOWY I REPREZENTACJA PODATNIKA PRZED ORGANAMI SKARBOWYMI

Wykonujemy audyty podatkowe przedsiębiorstw, reprezentujemy podatnika w trakcie czynności sprawdzających i kontroli podatkowych, uczestniczymy w czynnościach podczas kontroli, sporządzamy wnioski dowodowe, pisma i wyjaśnienia. Zabezpieczamy wykonywanie zobowiązań podatkowych i zajmujemy się przedawnieniem zobowiązań podatkowych.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Telefon

Tel. 723-004-154 – Departament prawny i ds. finansów korporacyjnych.

Tel. 531-973-435 – Departament podatkowy i księgowość.

Mail

office@ntax.com.pl

Adres

Wadowicka 7,
30-347 Kraków

Translate »