Biuro rachunkowe Kraków.

Biuro rachunkowe kraków jest firmą konsultingową specjalizującą się w prawie podatkowym i księgowości z siedzibą w Krakowie.

Ubogacamy rynek usług podatkowo-księgowych dostarczając profesjonalne doradztwo dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Pomagamy w tworzeniu efektywnych struktur organizacyjnych i majątkowych w firmach. Świadczymy usługi doradztwa w obszarze krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, podmiotów powiązanych i postępowań podatkowych. Wspieramy spółki prawa handlowego w rachunkowości zarządczej, podczas reorganizacji biznesu i przy podejmowaniu przez zarząd kluczowych decyzji w firmach. Zabezpieczamy ryzyko podatkowe poprzez sporządzanie audytów i scenariuszy postępowania. Uczestniczymy we wszystkich czynnościach podczas kontroli Organów Skarbowych, przygotowując wnioski dowodowe, pisma i wyjaśnienia. A także, reprezentujemy podatnika we wszystkich czynnościach procesowych.

23 Maja mieliśmy przyjemność wspierać Gentleman’s Ride.

W niedzielę 23 maja jehcaliśmy w The Distinguished Gentleman’s Ride z innymi mężczyznami i kobietami z całego świata, aby zebrać fundusze i zwiększyć świadomość na temat raka prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn w imieniu Movember.

Mężczyźni umierają średnio 6 lat wcześniej niż kobiety i to z powodów, których można by uniknąć. Rośnie liczba cierpiących mężczyzn i musimy coś z tym zrobić. Tak więc, zanim wyprasuję tweed i wypoleruję buty, proszę Cię, abyś dołączył do mnie
w zbieraniu funduszy i świadomości na te cele, przekazując, co możesz, na tę znaczącą sprawę i aby pomóc mężczyznom, których kochamy, żyć szczęśliwszym i zdrowszym życiem. Biuro rachunkowe kraków zawsze wspiera takie inicjatywy.

Biuro rachunkowe kraków

Poniżej możecie zobaczyć krótkie video z tego wydażenia:

Translate »